چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 05 مرداد 1396 03:24 ب.ظ توسط momeni
سرور دیتابیس جدا از سرور نوسا و ارتباط از طریق SOAP
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
Geeges
کاربر جدید
کاربر جدید

--
05 مرداد 1396 12:30 ب.ظ
   درود

  من یه سناریوی نسبتا پیچیده دارم ، سرور دیتابیس من در تهران قرار دارد و سرور نوسا در بندرعباس ، یک ارتباط مطمین P2P بین دو سرور برقرار است ، میخواهم نوسا به دیتابیس واقع در تهران متصل شود چون امکان نصب قفل بر روی سروری که در تهران هست وجود ندارد ، و کلاینت ها از طریق SOAP به سرور نوسای بندرعباس متصل شوند.

  در باره راه اندازی SOAP مشکلی نیست ، ولی مشکلم برای جداسازی دیتابیس سرور از سرور نوسا است ، و نحوه ارتباط بین سرور دیتابیس و سرور نوسا ، آیا این هم از طریق SOAP انجام می شود یا روش دیگری باید به کار بگیرم؟
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  05 مرداد 1396 03:24 ب.ظ
  سلام

  جدا کردن سرور نوسا از SQL Server آن هم از راه دور اصلا توصیه نمی‌شود. حتی با اتصال 10 مگابیت بین دو سرور، باز هم به میزان زیادی کارایی کلی سیستم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. ضمن اینکه سرور نوسا و SQL هر دو باید حتما در یک Domain قرار داشته باشند. هر طور هست سرور نوسا را هم در تهران و ترجیحا بر روی همان سرور SQL نصب فرمایید. اتصال سرور نوسا با SQL مستقیم است و پروتکل SOAP در بین آنها وجود ندارد.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.