چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 21 شهریور 1395 11:06 ق.ظ توسط admin
شرایط ارسال عکس در پست ها
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
admin
کاربر
کاربر

--
21 شهریور 1395 11:06 ق.ظ
  همکاران و استفاده کنندگان محترم با سلام

  ضمن تشکر از استفاده شما از پورتال لطفا در هنگام ثبت پست هایی که عکس دارند حتما قوانین زیر را رعایت فرمایید در غیر این صورت صفحات پورتال با مشکل مواجه شده و خطا بوجود می آید و مجبور به حذف آن مطلب می شویم.

  1- اگر مطالبتان طولانی می باشد حتما در چند پست نوشته شود نه فقط در یک پست.

  2- در هر پست بیش از 3 عکس گذاشته نشود.

  3- قبل از ارسال عکس ترجیحا فرمت .jpg شود و حتما حتما حجم فایل کوچک شود.

  4- از قسمت "پیوست" که در انتهای هر پست موجود می باشد استفاده نموده و به کمک تکمه "انتخاب فایل" تصاویر مورد نظر را بارگذاری نمایید

  5- موقعیت تصویر را در متن مشخص نموده و تصویر بارگذاری شده را به کمک "+" در محل مذکور درج نمایید.

  6- برای عکسهای خود لطفا ترتیبی برای نامگذاری انتخاب کرده که نام عکسها تکراری نباشد. برای مثال Nosa-01 و Nosa-02 و به همین ترتیب.

  7- عکسهایی که در پورتال قرار می دهید را حتما در فولدری برای خود ذخیره فرمائید که در صورت نیاز به عکسهایتان امکان الصاق مجدد آن به پست وجود داشته باشد.

   

  با تشکر از همکاری شما در جهت پیشرفت روز افزون.

  پيوست ها
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.