چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 20 فروردین 1392 11:47 ق.ظ توسط amir659632
اشکال در اتصال soap
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
amir659632
کاربر
کاربر

--
19 فروردین 1392 01:02 ب.ظ
  با سلام

  با توجه به یکسان بودن نسخه سرور و کلاینت(3.2) پس از  اتصال از طریق soap و  مشاهده دیتاها در اخذ فهرست با کلیک روی هر کدام از دیتاها  با این اخطار مواجه می شوند که برنامه سرور و کلاینت یکسان نیست . ضمنا باستحضار میرساند در local و lan چنین مشکلی نداریم .


  با تشکر
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  20 فروردین 1392 09:51 ق.ظ
  سلام

  پیغام‌های این‌چنینی معمولا دارای توضیحات اضافی هستند. اگر چنین است لطفا این توضیحات را هم بفرمایید (مثلا شماره نسخه‌های سرور و کلاینت یا خطای بازگشته از سرور)

  در ضمن سرورهای SOAP معمولا مربوط به نسخه خاصی نیستند (یعنی در کنترل یکسان بودن نسخه نقشی ندارند) با این همه با توجه به تغییر اساسی سیستم از نسخه 304 به بعد، احتمالا اگر از سرور SOAP نسخه‌های 304 یا 305 برای اتصال به سیستمی که دارای نسخه 302 است استفاده شود ممکن است اشکالات غیرقابل پیش‌بینی بروز کنند.

  در نسخه‌های جدید نرم‌افزارها امکانات قابل ملاحظه‌ای به سیستم افزوده می‌شود و مهم‌تر از آن برخی از خطاها و اشکالات برطرف می‌شوند. همیشه به کاربران توصیه می‌کنیم که از آخرین نسخه سیستم (در حال حاضر 305) استفاده نمایند

  ارادت
  amir659632
  کاربر
  کاربر

  --
  20 فروردین 1392 11:47 ق.ظ
  با سلام مجدد :
  متن پیغام فقط حاوی این جمله است : برنامه سرور و کلاینت یکسان نیستند .

  ضمناً باستحضار میرساند با راهنمائی جناب آقای مولائی این مشکل مرتفع گردید .

  از راهمنائی حضرتعالی هم کمال تشکر را دارم .

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.