دریافت نسخه 13.02 نرم‌افزار مالی یکپارچه نوسا

 

لطفا قبل از دریافت و اجرای فایل نصب نسخه 13.02 نرم‌افزار مالی یکپارچه نوسا، با شرکت نوسا تماس بگیرید و به نکات ذیل با دقت توجه فرمایید:

 

نسخه‌های جدید با قفل‌های نرم‌افزاری نسخ قبل کار نخواهند کرد

همچنین از نسخه 11.02 تعداد پرسنل فعال در نرم‌افزار حقوق و دستمزد با توجه به شرایط اعلامی در زمان خرید توسط سیستم کنترل می‌گردد

 

به منظور استفاده از نسخه 13.02 نرم‌افزار مالی یکپارچه نوسا، می‌بایست قفل سخت‌افزاری شما بر اساس ضوابط فروش برای استفاده از این نسخه جدید بروز‌رسانی گردد. جهت اطلاع از شرایط و چگونگی استفاده از نسخه‌های جدید، ضوابط فروش را مطالعه کرده و با واحد فروش شرکت نوسا تماس حاصل فرمایید.

 

فایل نصب سیستم مالی یکپارچه نوسا جهت اجرا به قفل سخت‌افزاری نیاز خواهد داشت. چنانچه جزو مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا نیستید، جهت آشنایی با محیط نرم افزار و یا استفاده رایگان از نسخه هدیه 13.02 نرم افزار حسابداری مدل M محدود نوسا، می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

 

جهت اطلاع از تغییرات انجام گرفته در نسخه 13.02 از این لینک استفاده نمایید. تنها پس از اطمینان از امکان استفاده از نسخه 13.02 و دریافت رمز فایل فشرده زیر از نوسا، فایل را دانلود کرده و برای بروز رسانی نسخه خود، درخواست تغییر نسخه / نصب مجدد را پر کرده و برای واحد پشتیبانی شرکت نوسا ارسال فرمایید.