چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 08 مهر 1391 10:42 ق.ظ توسط مومنی
اسناد دریافتنی تکراری
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mahd
کاربر جدید
کاربر جدید

--
08 مهر 1391 10:14 ق.ظ
  با سلام

  لطفا در مورد شناسایی چکهای دریافتنی که دوبار سند مشابه  میخورند  تجدید نظر بدهید که پیغام خطا بدهد (کنترل در مورد تعریف مدارک دریافتنی تکراری)

  درمورد  برگشت چکهای دریافتنی خرج شد که برگشت میخورد روالی باشد که مجبور به تعریف مجدد مدرک نباشیم.(برگشت چک به شخص اول که چکش برگشت خورده 1 سند بخورد)
  با تشکر
  Amir Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  08 مهر 1391 10:29 ق.ظ
  با عرض سلام و احترام ،
  اگر امکان دارد در مورد روال ثبت ها توضیح بیشتری دهید ، اما آنچه به ذهن بنده میرسد در مورد درخواست اول شما :
  اگر قبل از باز کردن سند جدید و اقدام برای ثبت های جدید ، سند قبلی رو ذخیره نمایید حتما در فهرست مدارک شما چک های تکراری را مشاهده نخواهید کرد ./

  موفق باشید
  molaei
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  08 مهر 1391 10:39 ق.ظ
  با سلام و عرض ادب خدمت شما.

  در مورد "شناسایی چکهای دریافتنی که دوبار سند مشابه میخورند" می توانید با استفاده از گزارش بررسی درستی عملیات مدارک (در منوی سند) لیست رخدادهای فوق الذکر را استخراج نمایید.

  در مورد مدارک تکراری، از جمله امکانات اضافه شده به نسخه 305 امکان بازنمایی فهرست مدارک دارای شماره تکراری است:
  * مدارک دریافت و پرداخت دارای شماره تکراری: در فهرست مدارک دریافت و پرداخت، به تکمه ملاحظه (ذره‌بین) یک منو الصاق کردیم و در آن گزینه‌ای برای بازنمایی فهرست مدارک دارای شماره تکراری پیاده کردیم. کنترل تکراری بودن شماره مدارک با توجه به نوع و ماهیت مدارک انجام می‌شود (شماره تکراری در انواع یا ماهیت‌های متفاوت گزارش نمی‌شود). همچنین برای سادگی بیشتر، ترتیبی دادیم که کنترل مزبور فقط در بین مدارکی که در فهرست بازنمایی شده‌اند انجام شود. به این ترتیب اگر انواع یا حالت‌ها یا محدوده خاصی از مدارک وجود داشته باشند که شماره تکراری در آنها از نظر کاربر بدون اشکال باشد، می‌توانیم ترتیبی دهیم که آن مدارک در فهرست بازنمایی نشوند و به عنوان شماره‌های تکراری هم گزارش نشوند.*

  در مورد آخر: طبیعتا نیازی به تعریف مجدد مدرک نیست (اصلا این کار، کار صحیحی نیست، زیرا سوابق کامل چک را از دست می دهید) فقط نکته این است که امکان ثبت سند برگشت را، با استفاده از روال ندارید و باید سند را به شکل دستی تنظیم نمایید. اگر توضیح بیشتری نیاز بود، در خدمتیم.
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  08 مهر 1391 10:42 ق.ظ
  سلام

  در ضمن، کاربران همواره می‌توانند روال‌های دلخواه خود را (با کپی یا ارث بری از روال‌های نوسا) تعریف نمایند و مورد استفاده قرار دهند.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.