چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 04 تیر 1391 12:06 ب.ظ توسط molaei
نحوه ارتباط
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
m2006_m
کاربر جدید
کاربر جدید

--
03 تیر 1391 06:52 ب.ظ
  با سلام لطفا بفرمایید از شبکه ای که دارای فایروال Isa می باشد برای ارتباط به سرور نوسا کدام پورتها را باید باز نمود تا نرم افزار بدون مشکل کانکت شود. چون با بازکردن پورتهای http , https ارتباط نمی گیرد. وقتی همه پورتها را باز می کنیم ارتباط برقرار می شود لطفا بفرمایید برای اینکه همه پورتها را باز نکنیم چه باید کرد که فقط پورتهای خاص برنامه باز شود
  molaei
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  04 تیر 1391 12:06 ب.ظ
  با سلام و عرض ادب.

  آنچه از صورت سوال شما بر می آید، حاکی از وجود دو شبکه مجزا در مجموعه شماست. اولی شبکه ای که سرور نوسا در آن قرار دارد و دیگری شبکه ای که کلاینت مورد نظر در آن قرار دارد و طبیعتا بین این دو شبکه از ISA به عنوان دیواره آتش استفاده شده است.
  در این شرایط، کافی است با افزودن امکان "سرویس اتصال راه دور مراکز (SOAP)" روی قفل سخت افزاری اتان، از طریق پروتکل HTTP به سرور متصل شوید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.