چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 22 آذر 1390 09:34 ق.ظ توسط saffarzadeh
کاربردی برای" نوع رخداد مالی(درانبار)"
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
saffarzadeh
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
22 آذر 1390 09:34 ق.ظ
    با سلام خدمت دوستان

    می خواهیم حسابهایی را که در انبار به عنوان سطر آزاد (و یا طرف حساب آزاد) استفاده شده اند را در گزارش "تراز و سایر گزارشهای 4 ستونی حسابها" ملاحظه نماییم.کافی است در این گزارش و در شرایط گزارش از شرط نوع رخداد مالی(درانبار) مساوی سطر آزاد استفاده می کنیم و در نوع گزارش تراز حسابهای عملیاتی (سطح آخر) را انتخاب نماییم.حسابهای استفاده شده در سطرهای آزاد قابل مشاهده اند.

    در برخی موارد اشتباه مشتریان در ثبت اطلاعات باعث ایجاد اختلاف ریالی بین حسابداری و انبار است که این گزارش یکی از گزارشات جهت ردیابی اشتباه است.

    قابل ذکر است که در گزارشات " تفکیک اسناد به اجزا" و "جستجو در شرح اسناد" نیز می توان از این شرط جهت جستجوی اسناد و یا سطرهای اسنادی که منطبق با شرط مورد نظر هستند بهره  برد.
    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.