چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 31 خرداد 1394 10:09 ق.ظ توسط mahdi773
راه اندازی سرور Soap بر روی ویندوز 7
�21 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 2 از 2 << < 12
مولف پيغام ها
molaei
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
17 تیر 1392 12:28 ب.ظ
با سلام مجدد.

چند تذکر بجا در مورد مطالب نقل شده در این پست داده شد، که بنده سعی می کنم در اینجا اونها را اصلاح کنم:

1- در مورد پست قبلی بنده و بسته بودن پورت ورودی شماره 80: موردی که بنده عرض کردم، در مورد خطوط ADSL است. این خطوط ویژه سرویس گیرنده ها هستند و طبق تعریف قرار نیست به وسیله آن ها سرویسی ارائه شود. اما به دلیل فراگیر بودن آن ها، در اکثر شرکت ها برای ارائه سرویس هم از آن ها استفاده می شود و نتیجه اش می شود همان عرایض بنده. هر چند در چنین خطوطی انتظار می رود که همانگونه که پورت ورودی 80 مسدود است، سایر پورت های مشابه هم مسدود باشد، اما اینگونه نیست. و به همین دلیل هم بجای پورت 80 از پورت باز دیگری مانند 8080 استفاده می کنیم.
خطوطی مانند Leased Line که مخصوص ارائه سرویس هستند، با چنین محدودیتی مواجه نیستند. و طبیعتا در مجموعه هایی که از این خطوط برای ارائه سرویس استفاده می کنند، نیازی به تغییر پورت پیش فرض (80) وجود ندارد.

2- مطالبی که در مورد تنظیمات IIS بیان شده است، محدود به نسخه خاصی از ویندوز نیستند. اساسا آنچه تفاوت ایجاد می کند نسخه IIS است و نه نسخه سیستم عامل. پس بهتر است اگر تمرکز ما بروی تنظیمات IIS است، عنوان پست را هم بر همان اساس اصلاح کنیم. در شرایط فعلی شاید اینگونه برداشت شود که این تنظیمات فقط برای ویندوز Seven است - که اینگونه نیست.

3- در زمان اتصال به سرور، چنانچه از پورت پیش فرض (80) استفاده کرده باشیم، نیازی به وارد کردن شماره پورت در قسمت کلاینت نیست. اما چنانچه شماره پورت را در سمت سرور عوض کنیم، می بایست در زمان اتصال به سرور در کلاینت، پس از آدرس آی پی سرور، دو نقطه شماره پورت را هم وارد می کنیم. مانند: 192.168.2.11:8080

4- نکته پایانی: کار امید عزیز در مورد این پست ستودنی است و قصد کم ارزش کردن زحمات ایشان را ندارم. اما زمانی که در انجمن های عمومی، مطلبی به عنوان آموزش یک مطلب درج می شود، باید حتی الامکان جامع و کامل باشد. تا هر مراجعه کننده ای بتواند با اطمینان و به کمک همین مستند، موضوع مربوطه را حل و فصل کند. پس بهتر است حداقل در مواردی که شک و شبه ای وجود دارد، با به چالش کشاندن بحث، بتوانیم به نتیجه واحدی برسیم و مراجع بیرونی هم از جمع بندی همه پست ها به راه حل کاملی دست پیدا می کنند.
mahdi773
کاربر جدید
کاربر جدید

--
31 خرداد 1394 10:09 ق.ظ
با سلام
منظور از معرفی dll در صفحه قبل چیست ؟؟
اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟؟چون داخل پوشه نرم افزار همچین فایلی پیدا نمیشه!!
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 2 از 2 << < 12