چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 18 آذر 1398 10:39 ق.ظ توسط مومنی
جداسازی اطلاعات و محدود کردن دسترسی فروش نسبت به انبار های متفاوت در یک بخش
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
fs
کاربر جدید
کاربر جدید

--
18 آذر 1398 10:05 ق.ظ
  سلام خیلی بهتر و برای برخی شرکتها لازمه که در یک بخش کارکنان فروش فقط نسبت به اطلاعات فروش مربوط به انبار خودشون اطلاعات داشته باشن یعنی همون طور که انبار های جدا تعریف میشه و دسترسی هر یوزر به انبار محدودیت پذیر هست ، دسترسی یوزر به اطلاعات فروش نیز نسبت به اینکه از کدوم انبار صادر شده محدودیت پذیر باشه .
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  18 آذر 1398 10:39 ق.ظ
  سلام

  محدودیت کاربران به انبارها با توجه به ماهیت فیزیکی ارتباط با کالاها و انبارها بوده است. این حالت فیزیکی (عینی - بیرونی) فقط در مورد "موجودی" کالاها در انبارها مطرح است (توجه کنید که برخی از کاربران ممکن است از انبار صرفا به صورت مقداری استفاده کنند یا حتی سیستمی که مثلا در انبار نصب شده است فقط انبار مقدار - بدون حتی حسابداری - داشته باشد).
  در "همه"ی سایر قسمت‌ها و اجزاء سیستم، محدودیت‌ها از نوعی که مورد نظر جنابعالی است با استفاده از "بخش" پیاده‌سازی می‌شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.