چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 02 مرداد 1398 05:54 ب.ظ توسط مومنی
فرم چاپی ریز عملیات حساب
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
m.mohamadi
کاربر جدید
کاربر جدید

--
02 مرداد 1398 02:22 ب.ظ

  با سلام، در فرم چاپی ریز عملیات حساب فیلد تفاوت ناشی از نرخ ارز - بدهکار و معادل ارز با نرخ جدید - بدهکار را اضافه کردم اما بر خلاف فرم نمایشی در فرم چاپی در زمان چاپ این دو پارامتر چاپ نمی شوند و ستون خالی است. همچنین در فرم نمایشی سند نمی توان نرخ تبدیل ارز را در ستون های فرم نمایشی اضافه کرد؟؟

  با تشکر

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  02 مرداد 1398 05:54 ب.ظ
  سلام

  محاسبات مربوط به ارز با نرخ جدید نیاز به فیلد "مبلغ ارز (مطلق)" دارند و اگر این فیلد در فرم شما (اعم از نمایش یا چاپ) بکار نرفته باشد محاسبات مزبور انجام نخواهد شد و فیلدهای مورد اشاره‌ی شما خالی خواهد بود. لازم است تا فیلد مبلغ ارز (مطلق) را نیز در فرم خود احضار کنید.

  بازنمایی نرخ ارز فقط در فرم چاپی سند میسر است. در حین نمایش سند (که همراه با ویرایش اطلاعات است) قابل بازنمایی نیست.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.