چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 03 آبان 1396 04:48 ب.ظ توسط سید مهدی حسنی نسب
عدم ارتباط با بخش صورت مغایرت های ذخیره شده
�4 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
سید مهدی حسنی نسب
کاربر جدید
کاربر جدید

--
08 شهریور 1396 12:54 ب.ظ

  با سلام در نرم افزار حسابداری هر استان به صورت یک بخش تعریف و سطوح دسترسی برای هر بخش به صورت مجزا تعریف گردیده است طی تماس یکی از کاربران استانی متوجه شدیم که صورن مغایرت های ذخیره شدن استان های دیگر را میبیند خواهشمند است این موضوع بدلیل حساسیت زیاد پیگیری گردد متشکر 

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  08 شهریور 1396 07:26 ب.ظ
  سلام

  حتما بررسی و پیگیری خواهیم کرد. با اولویت بسیار بالا.
  سید مهدی حسنی نسب
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  03 آبان 1396 01:34 ب.ظ
  با سلام و احترام ،، موضوع مورد نظر در تاریخ 8 شهریور مطرح و مقرر گردید در اسرع وقت اصلاح گردد. در نرم افزار حسابداری هر استان به صورت یک بخش تعریف و سطوح دسترسی برای هر بخش به صورت مجزا تعریف گردیده است طی تماس یکی از کاربران استانی متوجه شدیم که صورت مغایرت های ذخیره شدن استان های دیگر را میبیند و از اطلاعات حساب سایر استان ها مطلع میگردد که باعث چلش در مجموعه گردیده است خواهشمند است این موضوع بدلیل حساسیت زیاد در اسرع وقت پیگیری گردد متشکرم از زحمات شما
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  03 آبان 1396 02:08 ب.ظ
  سلام

  همانطور که عرض کردیم "با اولویت بالا" پیگیری خواهیم کرد. زمان‌بندی ارائه نسخه‌های سیستم در این زمینه موثر هستند. اسرع وقت یعنی در اولین نسخه‌ای که ارائه خواهیم کرد. در 56 روز گذشته نسخه جدیدی ارائه نشده است.
  سید مهدی حسنی نسب
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  03 آبان 1396 04:48 ب.ظ
  ممنونم از زحمات حضرتعالی و تیم فنی نوسا ،،،،،،،، با توجه به حساسیت موضوع در مجموعه امیدواریم با ارائه نسخه جدید هر چه سریع تر این موضوع حل شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی