چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 29 خرداد 1396 09:04 ق.ظ توسط روزبه
از کار افتادن پورت های USB بعد از نصب قفل
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
shirkoohcable
کاربر جدید
کاربر جدید

--
28 خرداد 1396 08:24 ق.ظ

  با سلام

  بعد از نصب ویندوز جدید بر روی سیستم جدید و انتقال اطلاعات و نصب و راه اندازی و نصب قفل USB نوسا،

  تمام USB ها از کار افتاده و سیستم تنها پورت قفل را شناسایی می کند و در صورتی که USB جدیدی به سیستم متصل شود برای انتقال فایلی غیر از فایلهای مالی یا مربوط به نوسا، USB جدید را شناسایی نمیکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   

  m.nikkhah
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  28 خرداد 1396 09:41 ق.ظ
  با سلام
  شما از سرور مجازی استفاده می کنید؟؟؟
  در صورت استفاده از سرور مجازی از نرم افزارهای اشتراک پورت های USB برای شناسایی قفل بر روی سرور استفاده می شود و یا کلا سیستم مجازی نمی باشد و از نرم افزار های اشتراکی نیز استفاده نمی کنید و قفل به صورت مستقیم به سرو نوسا وصل می باشد؟
  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  29 خرداد 1396 09:04 ق.ظ
  با سلام 

  قفل USB مانند سایر سخت‌افزار‌ها که از USB استفاده می‌کنند یک ابزار می‌باشد. این قفل ساخت یک شرکت آلمانی بوده و قفل و نرم‌افزار نوسا کاری به سایر پورت های شما ندارند..  

  با نصب یا کندن ابزار USB زمان روشن بودن سیستم شما ممکن است USB Hub خود را خراب کرده باشید. ممکن است USB شما مجازی باشد و امکان استفاده از پورت‌ های usb را به کامپیوتر دیگری انتقال داده باشید و یا registry ویندوز شما خراب شده باشد. 

  اینجا ویندوز جدید، سخت‌افزار سیستم جدید، سوختگی سخت‌افزار، کشیدن USB بدون زدن دکمه "safely remove hardware & media" و یا احتمالا مجازی سازی همه می‌توانند باعث خرابی شود. نرم‌افزار نوسا کاری به سایر USB های شما ندارد...


  شما را به پورتال پشتیبانی ویندوز و برخی دیگر از انجمن‌ها  که ممکن است کمکی باشند راهنمایی می‌کنم:

  Microsoft: USB port may stop working after you remove or insert a USB device

  WINDOWS Dead USB Port? Here’s How to Diagnose and Fix It!

  How to Fix USB Ports Not Working on Windows 7

   

  با تشکر


  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.