چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 16 اردیبهشت 1398 02:06 ب.ظ توسط momeni
عملیات مربوط به پایان سال مالی نرم‌افزار انبار و کنترل موجودی نوسا
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
sajjadi
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
22 اسفند 1395 03:15 ب.ظ

  در نرم‌افزار انبار و کنترل موجودی نوسا به عنوان یکی از ماژول‌های سیستم مالی یکپارچه نوسا، مجموعه عملیاتی برای فرآیند پایان دوره، انجام می‌گیرد که در این پست با این عملیات آشنا می‌شوید.

   


  عسکری
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  16 اردیبهشت 1398 11:08 ق.ظ
  در برگه ی نقل و انتقال انبار پایان سال در مرحله ی عملیاتی کردن با تغییر بها خطای بعضی کالاها باید بدون تغییر بها باشد می آید در صورتی که کالای مورد نظر دارای تغییر نرخ بوده است
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  16 اردیبهشت 1398 02:06 ب.ظ
  برگه‌ی نقل و انتقال پایان سال چیست؟ آیا منظور برگه‌ای است که برای تبدیل بهای کالاها به اقل بهای تمام شده و بهای نرمال تنظیم می‌شود؟
  پیغام خطای "بعضی کالاها باید بدون تغییر باشد" در سیستم نداریم (یا من پیدا نکردم). آیا منظور پیغامی است که به صفر شدن مبلغ طرف حساب اختصاصی رخداد نقل و انتقال اشاره دارد؟ لطفا بیشتر (و صحیح‌تر) توضیح ارائه فرمایید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.