چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 22 اسفند 1395 01:05 ب.ظ توسط sajjadi
عملیات مربوط به پایان و آغاز سال مالی
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
sajjadi
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
22 اسفند 1395 01:05 ب.ظ

    سیستم مالی یکپارچه نوسا، مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای حوزه مالی است که به صورت یکپارچه با یکدیگر در تعامل بوده و هر شرکت بر اساس نیاز، بخش‌هایی از آن را مورد استفاده قرار می‌دهد. در پایان هر سال مالی و به دنبال آن در شروع سال مالی جدید، در هر یک از این نرم‌افزارها، عملیاتی به عنوان عملیات پایان سال جاری و آغاز سال جدید انجام می‌گیرد. در نرم‌افزار دستمزد با توجه به ساختار باز و منعطف ‌نرم‌افزار و امکان تعریف دلخواه فیلدها و فرمول‌های محاسباتی و از آنجا که فیلدها، فرمول‌ها و فرم‌های موجود در هر پایگاه اطلاعاتی بر اساس نیاز همان پروژه و در زمان راه اندازی تعریف شده اند، امکان آموزش مراحل مربوط به سیستم دستمزد، به صورت ویدئوی آموزشی وجود ندارد. به همین جهت توصیه می‌گردد جهت انجام مراحل مربوط به فرآیند پایان سال در ‌نرم‌افزار دستمزد، با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل نمایید.

    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


    دات نت نیوک فارسی