Go to previous topic
Go to next topic
آخرين ارسال 16 تیر 1397 11:45 ق.ظ توسط momeni
فیلد حساب سرشاخه در گزارش ساز
�3 پاسخ
مرتب:
مولف پيغام ها
debrahimi
کاربر
کاربر

--
13 تیر 1397 10:27 ب.ظ
  با عرض سلام و خسته نباشید

  هنگام استفاده ازز سیستم گزارش ساز، گزارش تراز جامع (nosabal) فیلدی برای فراخوانی کد یا نام حسابهای سرشاخه دارد (accpatname...) که طبق منوال برنامه باید با اضافه کردن کدهای M یا L به انتهای نام فیلد، حساب کل یا حسابهای سایر سطوح را فراخوان کند. اما به هیچ ترتیب نتوانستیم از این فیلد استفاده کنیم و فیلد خالی رد میشد. آیا تیتر فیلد در منوال مشکلی دارد؟

  با تشکر
  داود ابراهیمی
  مدیریت پایدار
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  14 تیر 1397 10:23 ق.ظ
  سلام

  کاملا درست می‌فرمایید. در راهنما اشتباه وجود دارد. یک underscore پیش از پس‌وندها جا افتاده است. فیلدها به صورت AccPatName_M و مانند آن تشخیص داده می‌شوند. ممنون از اطلاع‌رسانی. متن راهنما را اصلاح خواهیم کرد.

  ارادت
  debrahimi
  کاربر
  کاربر

  --
  15 تیر 1397 06:24 ب.ظ
  متشکرم. آیا در جای دیگری (مانند فیلدهای رخداد دستمزد) هم چنین اصلاحی باید بشود؟ چون من راهنما را به صورت فایل chm در آورده‌ام و باید دستی در فایل خودم تغییرات بدهم.
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  16 تیر 1397 11:45 ق.ظ
  سلام

  راهنما بیش از 800 صفحه است و به همه‌ی متن آن تسلط نداریم. این مشکل را هم تا پیش از اینکه شما اشاره بفرمایید نمی‌دانستیم و همان موقع بررسی کردیم. اگر اشکال دیگر و مشابهی وجود داشته باشد برای ما هم پوشیده است. به هر حال اگر به مشکل مشابهی برخورد شد حتما بررسی و اصلاح خواهیم کرد ولی قابل پیش‌بینی نیست.


  ---