چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 12 شهریور 1396 11:09 ق.ظ توسط Kazem.Arabi
نشان دادن حساب كل
�5 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
SOROUSH
کاربر جدید
کاربر جدید

--
16 مرداد 1390 08:51 ق.ظ
  درصورتي كه درهنگام درج كدحساب معين درزمان صدورسندحسابداري،سيستم قادرباشدحساب كل رادرپايين صفحه نشان دهد كه درچه حساب كلي قراردادريم ،كمك خوبي به استفاده كننده خواهدبود.
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  16 مرداد 1390 11:52 ق.ظ
  سلام

  در هر زمان (روی هر حساب در تمام بخش‌های سیستم) با فشار کلیدهای Alt+F7 اطلاعات کامل حساب بازنمایی می‌شود. این، شامل تمامی سرگروه‌های حساب (من جمله حساب کل) هم می‌شود. با وجود این امکان و با توجه به دینامیکی بودن ساختار درخت حساب، بازنمایی حساب کل تا به حال مورد نیاز احساس نشده است.

  سند حسابداری به خودی خود موجود بسیار پیچیده‌ای است. انجام عملیات ویرایش هم توسط کاربر و هم به صورت یکباره توسط سرور در آن انجام می‌شود. نیز ممکن است سطرهای بسیار زیادی داشته باشد - در نهایت یافتن و افزودن حسابهای کل ما به ازای هر حساب در سطرهای سند ممکن است اندکی از سرعت ویرایش سند بکاهد و از طرف دیگر بازنمایی اسناد بسیار بزرگ (چند ده هزار سطر) را نیز کند نماید. پیشنهاد ما این است که از همان Alt+F7 استفاده نمایید. با این همه اگر نیاز جدی است، سایر دوستان هم نظر بدهند و در صورتی که این درخواست عمومیت داشته باشد برای نسخه‌های بعدی لحاظ خواهیم نمود.

  ارادت
  dadras
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  17 مرداد 1390 09:45 ق.ظ
  ضمن عرض سلام .
  بنده احساس میکنم ایراد این دوست عزیز از آنجا ناشی شده است که ایشان در اسامی حسابهای عملیاتی نام حساب معین و کل را حذف کرده اند و تنها نام حساب عملیاتی را درج نموده اند ، یعنی به این صورت که مثلا حسابی داشته ایم تحت عنوان :
  دارایی - داراییهای جاری - حسابهای دریافتنی - بدهکاران تجاری - آقای الف
  ایشان در زمان تعریف کدینگ نام سطوح قیل را پاک کرده اند و فقط برای این حساب در سطح عملیاتی ، " آقای الف " مانده است که در اسناد بدهکار یا بستانکار می شود . از این رو چنین نیازی احساس شده است . چرا که در زمان مشاهده سند اگر بر روی کد حسابها اشراف نسبی نداشته باشید ، سند قدری نا مفهوم می شود .
  البته شاید داستان اصلا چیز دیگری باشد و بنده اشتباه کرده ام .
  Kazem.Arabi
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  31 مرداد 1396 03:17 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشد خدمت شما

  در زمان صدور سند حسابداری و نمایش گردش حساب فقط نام آخرین حساب عملیاتی درج میشه درصورتی که اگر گزارشات گرفته شده از نوسا را به شخص دیگری نشان دهیم و باکدینگ آشنا نباشند متوجه نمیشوند که حساب فوق مربوط به کدام سرفصل می باشد، درصورت امکان در سرفصل گزارش حساب نام سرفصل های قبلی نیز درج شود و یا این امکان گذاشته شود که خود کاربر بتواند بسته به نیاز خود نام یک یا دو عنوان قبلی سرفصل حساب را به گردش اضافه نماید.

   

   

  باتشکر

  msvi
  کاربر
  کاربر

  --
  01 شهریور 1396 08:33 ق.ظ
  سلام

  پس از صدور سند حسابداری می توانید نسخه چاپی سند را که سطح کل را نیز شامل می شود، با کلیدهای ترکیبی ctrl+Q تهیه فرمایید. هم چنین از گزارش های "تراز گروهبندی شده کلان" و "تراز آزمایشی جامع" می توانید سطح کل را در کنار سطح عملیاتی نمایش دهید.

  اما در سایر گزارشات از آنجایی که این امکان وجود دارد که بخواهید از حساب ها در سطوح مختلف یا با الگوی خاص و یا با استفاده از مجموعه حساب ها گزارش بگیرید این امکان در این نوع گزارشات پیاده سازی نشده است.
  Kazem.Arabi
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  12 شهریور 1396 11:09 ق.ظ

  منظورم این بود که تراز سطح 4 یا 5 بخوایم بگیریم اصلا سطوح ماقبل خودشونو نشان نمیدهند ویا اینکه مشخص نمیشود که فلان کد مربوط به کدام حساب کل ویا معین می باشد ضمنا اگر گردش حساب خواصی را بگیریم فقط کد و نام سطح آخر در بالای گزارش فوق درج میشود که برای خواننده گزارش مبهم است که گزارش فوق مربوط به کدام سرفصل حساب کل ویا معین می باشد.

   

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی