چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 09 مهر 1397 09:37 ق.ظ توسط مومنی
دسترسی اصلاح مقادیر کالاها در برگه های انبار
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
niro-saman
کاربر جدید
کاربر جدید

--
09 مهر 1397 08:11 ق.ظ
  سلام

   

  زمانیکه برای کاربر انبار با دسترسی انبار تعدادی دسترسی اصلاح مقادیر کالاها در برگه های انبار را می گیرم این کاربر دیگر امکان تنظیم برگه ورود جدید  را ندارد و با پیغام " امکانی که در اختیار ندارید، اصلاح مقادیر کالاها در برگه های انبار" روبرو میشویم.

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  09 مهر 1397 09:37 ق.ظ
  سلام

  این رفتار مطابق تعریف است. ممانعت از اصلاح مقادیر برای کاربرانی پیش‌بینی شده است که فقط قرار است مبالغ برگه‌ها و احیانا طرف حساب‌ها را تنظیم نمایند و نباید در وضعیت مقداری انبار تغییری ایجاد نمایند. یک تغییر مهمی که ممکن است ایجاد کنند تنظیم برگه جدید (یا درج سطر جدید در یک برگه موجود) است.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی