چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 06 تیر 1397 04:16 ب.ظ توسط مومنی
مرتب کردن سطرهای تعرفه
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
amirhosein
کاربر جدید
کاربر جدید

--
06 تیر 1397 03:23 ب.ظ

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید، امکان مرتب کردن سطرهای یک تعرفه فقط براساس کد و نام کالا وجود دارد ، آیا امکان دارد که در اپدیتهای جدید سطرها براساس قیمت مرتب شوند؟ چون در صورت مرتب شدن براساس قیمت ، تغییر قیمت در تعرفه ها برای شرکت ما بسیار راحتتر می باشد

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  06 تیر 1397 04:16 ب.ظ
  سلام

  ترتیب سطرهای تعرفه به دلخوه کاربر است و با کلیدهای فلش بالا و پایین می‌توان سطرها را به صورت دلخواه مرتب کرد. به جز این امکان مرتب کردن دوباره (یکباره) سطرها برحسب کد و نام نیز به همان صورتی که اشاره کردید وجود دارد. هر سطر تعرفه می‌تواند ترکیبی از 5 قیمت را داشته باشد - ثابت، واحد، واحد مازاد، بسته، بسته مازاد. با توجه به این نکته منظور از مرتب‌سازی بر اساس قیمت برای ما (و درنتیجه برای سیستم) روشن نیست. توجه کنید که همزمان با انواع قیمت و نیز ترکیبی از آنها مواجه هستیم و مشخص نیست که در مقایسه دو سطر چگونه باید ترتیب را تشخیص دهیم.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی