چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 14 فروردین 1397 03:07 ب.ظ توسط روزبه
افزایش کارکتر شماره ارجاع
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
اعظم
کاربر جدید
کاربر جدید

--
08 فروردین 1397 11:35 ق.ظ
  ما نیاز فوری برای افزایش کارکتر شماره ارجاع از 9 کارکتر به 15 کارکتر داریم . لازم به ذکر است که ما از تمامی فیلدهای شماره عطف ، شماره لاتین ، مبلغ ارزی ، شماره سررسید ، تاریخ سررسید .

  لطفا" اقدام عاجل فرمایید .

  باتشکر
  عاشوریان
  Zarkesh
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  08 فروردین 1397 11:45 ق.ظ
  با سلام

  لطفا لینک زیر را مطالعه فرمایید
  درخواست
  اعظم
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  08 فروردین 1397 12:51 ب.ظ
  در شماره ارجاع فقط 9 رقم میتوان وارد کرد در صورتیکه ما به 15 رقم احتیاج داریم . آیا امکان افزایش آن نیست ؟ حتی ده رقم را هم نمیتوانیم وارد کنیم
  روزبه
  کاربر
  کاربر

  --
  14 فروردین 1397 03:07 ب.ظ
  با سلام،

  جهت تکمیل جواب خانم زرکش، متأسفانه فیلد مربوطه از فیلدهای 32 بیتی SQL بوده و تغییر آن بدون به مشکل انداختن داده فعلی مشتریان قابل انجام نمی‌باشد.

  این فیلد حداکثر می‌تواند تا عدد 2147483648 را قبول کند. در صورت امکان کارکترهای تکراری و یا قابل چشم پوشی فیلد را کاسته یا بنا به استفاده در صورت امکان از فیلد‌های شرح و یادداشت برای نگهداری عددهای بیش از این محدوده استفاده کنید.


  با تشکر
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی