چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 26 آذر 1396 10:22 ق.ظ توسط مومنی
تعیین کالا در قوانین تغییر تعرفه
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
hosein.mirjalili
کاربر
کاربر

--
26 آذر 1396 09:29 ق.ظ

  با سلام و عرض ادب

  در شرکتی براساس نوع کالا , کالاها را گروه بندی نمودیم با توجه به نیاز تعیین کالاهای متنوع در قوانین تغییر تعرفه جهت یک مشتری از گروه های کالای مختلف ,  اگر همانند تعرفه فروش یا قوانین مکمل امکان انتخاب کالا بصورت لیستی باشد از تکرار قوانین جلوگیری می کند . ممنون میشم بررسی نمایید

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  26 آذر 1396 10:22 ق.ظ
  سلام

  ماهیت قوانین تغییر تعرفه با خود تعرفه‌ها و قوانین مکمل بها متفاوت است. وقتی قرار است بهای کالاها برای مشتری به خصوصی "تعیین" شود بهتر است (باید) برای آن مشتری "تعرفه" به خصوص تعریف نمایید. به جز اینکه استفاده از قوانین تغییر تعرفه به جای تعریف تعرفه‌ی مناسب با منطق سیستم مطابقت ندارد، تغییر ساختار قوانین تعرفه در سیستم میسر نیست (داده‌هایی به قدمت تقریبا 10 سال در پایگاه‌های مشتریان مختلف با همین تعریف فعلی وجود دارند).

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی