چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 29 مهر 1396 09:40 ق.ظ توسط r.hatami
کسر پیش دریافت
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
vahid
کاربر
کاربر

--
28 مهر 1396 11:09 ق.ظ

  با سلام

  آیا در زمان زدن فاکتور فروش این امکان وجود دارد که بتوان پیش دریافت یک مبلغ ثابت(دلخواه) از حساب بدهکاری مشتری کسر نمایم بدون زدن دستی در سطرهای آزاد فاکتور؟

  r.hatami
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  29 مهر 1396 08:05 ق.ظ
  با سلام
  1- اگر هدف کسر مبلغ بدهکاری بدون نمایش در فاکتور باشد، می توانید در قوانین مکمل بها ، قانونی با نوع "بدهکار" تعریف و حساب مربوطه را هم مشخص کنید و اگر بخواهید در فرم فاکتور بازنمایی شود بایستی قانونی با نوع " کسر" تعریف کنید .
  2-اگر منظورتان برگشت پیش دریافت قرارداد مربوط به فاکتور باشد، در محاوره عمومی فاکتور می توانید درصد برگشت پیش دریافت را درج نمائید(منوط به اینکه قرارداد مرجع فاکتور موردنظر باشد) و در قوانین طرف حساب برگه های فروش ، حساب مربوطه را انتخاب نمایید.
  r.hatami
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  29 مهر 1396 09:40 ق.ظ
  با عرض پوزش ،در ادامه توضیح قبلی؛ درصد برگشت در محاوره عمومی قرارداد درج می شود و در محاوره فاکتور فروش ، تیک "پیش دریافت قرارداد برگشت داده شود" را می زنیم.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی