چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 23 فروردین 1396 06:08 ب.ظ توسط مومنی
کنترل اعتبار مشتریان
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
khojasteh
کاربر جدید
کاربر جدید

--
23 فروردین 1396 04:01 ب.ظ
  با سلام  چرا برای مشتری که مبلغ اعتبار نگذاشتیم سیستم اعتبار آن مشتری را صفر در نظر گرفته و محاسبه میکند ؟
  راهی وجود ندارد که سیستم فقط اعتبار مشتریانی را محاسبه کند که ما واسشون اعتبار گذاشتیم و در زمان ذخیره همه فاکتور ها مشتریان با مبلغ اعتبار خالی (صفر) که واسمون اهمیتی ندارند را در نظر نگیرند .
  با تشکر
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  23 فروردین 1396 04:14 ب.ظ
  سلام

  اعتبار صفر یعنی مشتری باید پیش از صدور فاکتور مبلغ فاکتور را به حساب بستانکاری خود واریز نماید.
  khojasteh
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  23 فروردین 1396 04:38 ب.ظ

  با تشکر از عنایت شما

  مطلبی که شما فرمودین صحیح اما موردی که من مدنظرم هست اینه که کنترل اعتبار فقط واسه مشتریانی که برای مبلغ اعتبارشان در مرکز رقم داده ایم اهمیت دارد و برای سایر مراکزی که اهمیتی در کنترل اعتبار ما ندارند آیا راهکاری وجود دارد تا در زمان ذخیره پیش فاکتور،فاکتور یا سایر برگه های نرم افزار فروش با پیغام خطای سیستم مواجه نشویم و این کنترل برای همه مراکز صورت نگیرد؟

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  23 فروردین 1396 06:08 ب.ظ
  سلام

  قاعدتا زمانی که کنترل اعتبار مشتریان انجام می‌شود و فعال است (و مثلا کاربر اختیار تایید مشتریان فاقد اعتبار را ندارد)، آنچه شما می‌خواهید این نیست که اعتبار فلان مشتری کنترل نشود - برعکس، به صورت منطقی خواسته شما به این معنی است که فلان مشتری دارای اعتبار بی‌نهایت باشد. واضح است که برای این اشخاص یا مراکز به جای مقدار صفر باید از یک عدد بسیار بسیار بزرگ را به عنوان اعتبار لحاظ فرمایید. به این ترتیب هم خواسته شما برآورده خواهد شد و هم تعریف منطقی اعتبار مخدوش نمی‌گردد.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی