چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 27 خرداد 1395 10:30 ق.ظ توسط اعتمادی
نمونه کدینگ
�43 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 3 << < 123
مولف پيغام ها
molaei
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
08 فروردین 1390 03:45 ب.ظ
سعادت جان، به نظرم جواب قبلی شما درست است.
موضوع اصلی، تعریف آن کالای امانی است که دریافت کرده ایم. اگر در قبال دریافت آن کالای امانی، منافع و ریسک آن کالا نیز به ما منتقل می شود، پس عملا آن کالای امانی به دارایی های ما اضافه می شود. پس دیگر نیازی به استفاده از حساب های انتظامی نیست. مثلا زمانی که کالایی را امانت میگیرید و در خط تولید آنرا مصرف می کنید، دیگر نمی توانید مدعی شوید که آن کالا متعلق به شما نیست. بلکه آن کالا جزو دارایی های شما و به همان میزان به عنوان بدهی شما به تحویل دهنده کالای امانی لحاظ خواهد شد.

اما در شرایطی که کالا امانت است و قابل تشخیص از کالاهای خودمان است، مانند حالتی که در مورد کالای فروشی نزد ما اشاره کردید، می توان آن کالا را در حساب های انتظامی ثبت کرد.
من هم منتظر نظر سایر دوستان بودم و هستم، اما کم کم دارم نا امید می شوم.
accplus.blog.ir
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
23 تیر 1390 12:04 ب.ظ
از حسابداران صاحب نظر وکاربران محترم برنامه نوسا یا سایر نرم افزارها خواهشمند است، ایرادات یا اصلاحیه مباحث مطرح شده در رابطه با نمونه کدینگ پیشنهادی را ذکر نمایند، باشد که باعث افزودن بر دانش مالی پرنسل نوسا که همواره در ارتباط متقابل با مشتریان ، کسب دانش و تجربه نمودند، شود. تا این دانش وتجربه را در بهبود خدمات وپشتیبانی محصول خود به کار ببریم.
با تشکر.
ترمه
کاربر جدید
کاربر جدید

--
27 خرداد 1395 07:16 ق.ظ
سلام . وقت بخیر . لطفا امکان صدور سند سرجمع برای برگه های انبار را فراهم بفرمایید . در شرکت ما طی ماه یک فروشنده چندین دفعه کالاهایی را می فرستد و در سیستم انبار نیز رسید می شود . اما وقتی فاکتور آن را دریافت می کنیم مثلا برای یک فاکتور که 10 برگه انبار دارد 10 عدد در حساب طرف مقابل ثبت می گردد . و این باعث مشکلات فراوانی در مغایرت گیری حسابها میشود و نیز کلا ظاهر زیبایی نیز ندارد که مثلا برای 3 فقره فاکتور که شرکت مقابل سه عدد در حساب خودش دارد ما مثلا حدود سی عدد داشته باشیم .
اعتمادی
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
27 خرداد 1395 10:30 ق.ظ

سلام . وقت خوش.

این امکان به علت اینکه سطرهای سند حاصله در انبار و یا فروش می توانند دارای تفصیلی باشند و سرجمع کردن این تیپ سطرها غلط می باشد وجود ندارد ولی شما می توانید اگر از تفصیلی استفاده نمی نمائید بعد از ارسال اسناد برگه های عملیاتی به حسابداری ( تائید اسناد انبار یا فروش ) ، سند حسابداری مربوطه را احضار کرده و آنرا از حالت جزئی به سرجمع تبدیل نمائید که در این صورت اگر سطرهای جزئی دارای شرح باشند آن شرح ها در حالت سرجمع پاک می شود و در صورت تمایل می توانید برای سطر سرجمع جدید خود یک شرح اضافه نمائید.

در ضمن لطف نموده و سوالات خود را در انجمن های مرتبط و در قالب یک موضوع جدید مطرح فرمائید و یا اگر موضوعی در این رابطه قبلا مطرح شده در ادامه آن موضوع در همان انجمن مرتبط مطرح فرمائید .


شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 3 << < 123


دات نت نیوک فارسی